| SergiuAndrey95 a întrebat:

Vreau să cumpăr un telefon și nu știu ce să aleg dintre 3 modele. Mă puteți ajuta? Mulțumesc!
1. Samsung A8
2. Samsung J6 2018
3. Huawei P20 lite

7 răspunsuri:
| debarasator63 a răspuns:

P20 lite, il am, sunt foarte multumit de el.

| Mad1 a răspuns:

Samsung a8 ..eu sunt multumita

| NeaNicu78 a răspuns:

P20 lite recomand cu încredere, nevasta mea are a8 2018 dec. si mai bine decât el se mișcă s7edge, eu zic sa mai strangi ceva bănuți și să-ți iei 20 pro, acum gusturile nu se discută, bafta și să auzim numai de bine.

| 10000573 a răspuns:

P20lite

| David1331 a răspuns:

Samsung A8 am doua rude care au p20 lite si nu sunt multumite deloc

| Lucille a răspuns:

Dintre cele 3 eu personal il recomand pe Huawei P20 Lite, fiindca am Huawei P20, exact de cand a aparut pe piata, si sunt foarte multumita. Intre versiunea standard (P20) si versiunea Lite nu sunt mari diferente, deci si telefonul mai ieftin este de calitate, respectiv de incredere, chiar daca nu costa nici 1000 de lei in multe dintre magazinele care il au in stoc. P vine de la Photography, fara indoiala camerele foto sunt ca lumea (peste ce ofera acele modele de Samsung la nivel de megapixeli, e o constatare clara de pe urma folosirii telefonului meu in aceasta directie), bateria tine la utilizare, iar memoria interna este mai mare decat la J6 de pilda.

| DarkAngel1Me1 a răspuns:

Salut
Din punctul meu de de vedere dintre telefoanele de mai sus cel mai bun ar fi Samsung A8, dar dacă dorești un telefon care poate facă poza la o calitate înaltă iti recomand Huawei P20 lite