| NighTy a întrebat:

Salut, vreau sa fac update la iOS 7.1.1 pe iPhone 4S, si cand dau, se incarca putin dupa care-mi da o eroare : Asigurati-va ca reteaua dvs. este configurata corect, si ca dispuneti de o conexiune activa de retea, sau reincercati mai tarziu. Am incercat de vreo 2-3 ori, dar acelasi lucru? Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Trebuie sa ai net de mare viteza sau sa fie Wi-Fi-ul si 3G-ul activat sa mearga optim internetul. Altfel nu merge.