| Kruzio a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu stiu la care sa ma hotarasc intre Samsung Galaxi Advance ori Lg Optimus L9! Am de facut o specificare. Eu o sa tin telefonul acesta 2 ani, deci nu vreau sa am vreo problema cu el. Cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Pai eu as zice Samsung advance pot sa te asigur cae cu mult mai bun decat LG ca le-am avut pe amandoua(alte serii) si mi-a placut mai mult Samsung-ul acum tot Samsung am e ceva mai rezistent si poti sati instalezi multe chestii(daca nu-ti place tema iti poti instala go launceher )nu prea sa stiu ce sa spun da xu siguranta e mai bun

2 răspunsuri:
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Nu te mai gandi Samsung Galaxy Anvance eu am avut 9 telefoane dintre care 4 cu toch scrime si unul dintre eleera Samsung Corby si m-a tinut cel mai mult deci Samsung e cel mairezistet telefon dupa Nokia sper ca te-am ajutat pa!

| Anonimow a răspuns:

Samsung Galaxi Advance clar. E mai bun decat LG si mai rezistent.