| ViorelAP a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si am un buget alocat de 2500 lei. Imi puteti recomanda cateva telefoane. Eu m-am gandit la Samsung Galaxy S7. Am mai vazut pe net si Huawei P10 ce are unele specificatii bune. Am vazut ca in top pe antutu benchmark este si One Plus 3T ce mi se pare accesibil. Va rog ajutati-ma cu un sfat despre aceste telefoane sau cu alte modele ce considerati voi ca sunt bune. Parca as da S7 pe Huawei din pricina camerei de 20 de mp ce pare satisfacatoare insa nu stiu cat de eficient e. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Iti spun sincer ca S7 e de un milion ori mai bun ca Huawei. Sa dai memoria buna, exteriorul decent, suprafata mare a telefonului si toate ustensilele din el doar pentru camera putin mai buna.

1 răspuns: