| Bogdybobo a întrebat:

Eu am vazut 2 telefoane care mi s-au parut interesante si as vrea sa imi cumpar, dar nu ma pot hotari care.Care spuneti sa mi-l cumpar dintre Samsung galaxy ace si Samsung galaxy s2? Care considerati ca este mai bun?

6 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Depinde de bugetul tau. Daca iti permiti sa dai 20+ milioane pe un telefon, ia-ti cu siguranta S2-ul. Daca vrei sa te incadrezi pana in 10 milioane, atunci Ace-ul.
Diferenta se vede la memorie (200 si ceva de MB in comparatie cu 16GB), camera (5MP vs 8MP), procesor, sistem de operare (Ace e blocat la 2.3.5 sau.6 Gingerbread pe cand S2 poate fi upgradat la 4. Ice Cream Sandwich) etc.

| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Samsung Galaxy S2 a fost declarat in 2011 cel mai bun telefon al anului (uite aici site-ul : http://www.money.ro/......52826.html ), si in plus, l-am avut si inca il mai am, este foarte bun. In luna aprilie a aparut si S3.;]
Cred c-ar fi bun si Samsung Galaxy Ace dar, nu stiu prea multe despre el.

Poti sa te mai uiti pe internet sa te interesezi;] Pa-pa!

| RawGrey a răspuns:

Samsung Galaxy S2 LOOGIC se vede si la diferenta de pret...

| debby2000 a răspuns:

Samsung galaxy s2, cu siguranta.

| crackcrack a răspuns:

Samsung galaxy s2 e mai performant.

| d33adhya88 a răspuns:

Samsung galaxy s2... logiclaughing...adika amandoua sunt bune dar e mai fain si mai bun Samsung galaxy s2:X