| InfinityLove2000 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi iau un telefon nou insa nu pot sa aleg. Care credeti ca e mai bun dintre:
→LG L90 D405
→LG F60 D390N
→Nokia lumia 625
→LG G2 mini alb
→Nokia Lumia 635 alb
→Samsung galaxy grand prime

Pentru mine e importanta camera, dizainul si memoria

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bine că n-ai mai înşirat vreo 10 modele =))

Dintre acestea, eu aş alege LG G2 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| Ineys a răspuns:

Galaxy grand prime e cel mai bun din punct de vedere al specificatiilor. Acum "dizainul" depinde daca-ti place tie. Mie mi se pare ca arata bine.

| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Iti spun eu un telefon Nokia Lumia 630 Rupe telefonul ala uitete si o sa-mi dai dreptate, nu-ti lua porcaria de galaxy a doua zi se blocheaza