| KrYstyAn0 a întrebat:

Salut vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu care e mai bun dintre Samsung star 1, 2, 3 si Nokia asha 306 care e mai bun dintre ele?

5 răspunsuri:
| CastiCuMicrofon a răspuns:

Samsung sunt cele mai bune cand vinde vorba de performanta. Iti recomand sa iai un Samsung galaxy y, gio sau mini2 (chiar si Samsung galaxy ace daca ai bani)

| KrYstyAn0 explică (pentru CastiCuMicrofon):

Nu am frate multi bani maxim 4 milioane

| Veronica91 a răspuns:

Dacă sa alegi din Samsung Star si Nokia Asha 306 ți-aș recomanda Nokia, îl am de ceva timp si sunt mulțumită.

| eduardo122 a răspuns:

Salut, pai depinde... da k vrei un telefon mai bunicel gen si de jocuri si de aplicatii ia-ti unu cu android de ex: mini 2, Samsung galaxy gio, LG optimus l5. mrg. depinde ce iti place.

| Colala a răspuns:

Samsung star are platforma de operare java ca si Nokia asa nu prea este foarte mare diferente intre ele. Numa ca Nokia are rezistenta mai mare