| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut, vreau sa imi schimb telefonul si asa avea de ales dintre LG g3 ( 32gb 3gb ram), Nexus 5x si HTC one m8s.
Am vrut sa imi iau Nexus 5x, dar nu mi-am mai luat pentru ca varianta cu 16gb avea decat 10gb de stocare fara slot sd card si mi s-a parut aiurea sa mai dau inca 200 de lei pentru 32gb mai ales ca nu au pus card de memorie ca sa te oblige sa cumperi varainta cu 32gb, cand eu am card de 8gb, iar pretul deja sare peste bugetul meu.
Ce sa aleg dintre LG g3 32gb 3gb ram si HTC one m8s, sau alte variante in buget 1000-1200 de lei hai si 1300
In momentu asta LG g3 as alege.
Astept parerei

31 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Lg g3, degeaba ai octa-core pe P9 lite daca are doar 2Gb de ram, G3 chiar daca are quad core, este de calitate, mai ales ca are si un snapdragon foarte bun!
Iti sugerez LG g3!