| Nede7527 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr iphone 6s. Vreau sa stiu daca se mai merita.

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

IPhone 6S in 2019 este pur si simplu un gunoi, iar toti cei ce-l mai cumpara si acum sunt doar cocalarii (daca te uiti prin raspunsurile mele o sa vezi si de ce zic asta, dar nu este prea greu de inteles)

| FCx78 a răspuns:

Cred ca este merita. Dacă in second-hand, nu stiu dar depinde nu este bun ori este bun. Merit sa cumperi noul.

| FCx78 a răspuns:

Da cred se mai merita dacă sa cumperi noul. Dacă vrei sa cumperi second-hand dar depinde este bun ori nu e bun.