| ediking03 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un Samsung galaxy s2 si vreau sa aflu daca e bun imi puteti spune este bun?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

E foarte bun...o gramada de aplicatii si tot tacamul unui smartphone..bateria e mai proasta...in rest e un telefon foarte bun.
Eu l-am luat cu doar 15 milioane, nu cred ca il gasesti mai ieftin.

6 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Da este bun este un cadou foarte bun dar ai grija cu el deoarece este complicat dar daca te obisnuiesti nu vei avea probleme!

| FuckSchool a răspuns:

Da este bun. Eu ti l-as recomanda.

| COOLboY a răspuns:

Bineinteles, este foarte bun. Are un baiat din clasa paralela si m-am jucat pe el NFS, Temple Run si Agent Dash, jocurile n-au NICIUN LAG. Cammera, iar, foarte buna, ecranul, normal ca e bun, doar e Super AMOLED Plus, numai rezolutia este mai mica, dar este peste 200ppi cea ce-i bine. E foarte subtire. RECOMAND!

| Alex2312 a răspuns:

Este un telefon performant.Stiu ca are camera de 8 mp, procesor dual-core, 116 g, 4.3 inchi iar dimensiunile de 125.3 x 66.1 x 8.5 mm

| ediking03 explică:

Va multumesc mult

| Georgian620 a răspuns:

Salut.Eu am un galaxy mini....am folosit un galaxy s2 si ce difera intre ele sunt aplicatiile...mp la camera si dimensiunile..Galaxy s2 este un telefon bun.dar nu iti garantez durabilitatea lui. Eu is multumit de galaxy mini deoarece l'am scapat si de la etajul 1 si nu are nimic in afara de cateva zgarieturi..fiind mai gros automat este si mai durabil. Acum sper sa ai noroc cu galaxy s2. Succes.