| Ella_3732 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un tel samsung galaxy 550 si vreau sa aflu parearea voastra despre el

2 răspunsuri:
| danyskete a răspuns:

Buna, te sfatuiesc sa te uiti si la Samsung Galaxy Mini, care are pretul asemanator (daca nu e chiar mai mic).
Am cautat o comparatie intre cele doua : http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3725&idPhone2=3371

In orice caz, eu cred ca Galaxy Mini este peste i550 (Galaxy 5). Spun asta deoarece, are si un display mai mare, o camera mai buna, o platforma Android mai noua si o autonomie mai buna. Samsung Galaxy 5 il depaseste pe Galaxy Mini la culorile displayului si la conectivitatea 3G.

Anunta-ne la ce te-ai hotarat!

Sper ca ti-am fost de folos!