| edytzzu11 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi cumpar un telefon la mana a doua gen:
http://mercador.ro/......19uFJ.html
dar intrebarea mea este, pot lua ceva cu android jelly bean pe la 200 lei? astepti marci de telefoane

2 răspunsuri:
| Dannyofficial a răspuns:

Da cred ca da greu dar gasesti, daca stii sa cauti si sa ai grija sa nu aiba vreo defectiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 200 lei, nu prea cred... eventual teapa. Ai mare grija ce telefon cumperi. Nu trebuie sa fii tentat de pretul mic ca un telefon scump vandut ieftin de fiecare data ascunde ceva. Ori e stricat, ori e furat, ceva are si dupa aia risti sa plangi dupa bani. Parerea mea cu 200 lei poti sa cumperi ceva mai ieftin si e nou nu ciucurcul altuia. Oricum, tu decizi ce faci. Pana una-alta sunt banii tai.