| GabiGustheru2 a întrebat:

Vreau sa trimit un fisier dintr-un telefon in alt telefon prin bluetooth dar cand dau sa accepte fisierul arata eroarea "problema de stocare".In telefon este suficieta memorie si nu stiu cum sa rezolv problema.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| 2P a răspuns:

Daca ai card la el, vezi ca undeva in setari trebuie sa ai o optiune sa modifici locatia de stocare

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce fel de fisiere? Nu dai detalii de memorie.

| GabiGustheru2 explică (pentru darrio2007):

Vreau sa trimit un link de descarcare a unei aplicatii deoarece pe telefonul respectiv nu vrea sa se descarce de pe browser.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabiGustheru2):

Ce telefon nu merge sa se descarce?

| Rommeo a răspuns (pentru GabiGustheru2):

Daca pe acele 2 telefoane ai conturi diferite de Facebook, poti trimite acel link prin Facebook messenger.