| BezeaToxica a întrebat:

ziceti-mi si mie va rog daca la telefoanele Black Berry nu merge netul daca iti incarci cartela! Mie asa mi-a zis un baiat....este adevarat?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca te conectezi prin wi-fi nu trebuie sa incarci cartela pentru ca este FREE! Daca vrei sa te conectezi prin cartela atunci DA, trebuie sa ai credit pentru a intra pe internet, in functie de optiunile de pe acea cartela.

| bogddan4you a răspuns:

Nu este adevarat merge doar pe a bonament si daca vrei pe cartela nosati mearga sigur iti zic daca te conectezi la wi-fai stai gratis si or cat doar daca are si iti zic eu ca nu merge pe cartela.