| timidu89 a întrebat:

Salutare! A inceput sa ma sune un nr suspect, vineri de 2 ori si asta seara cand am si raspuns, dar nu am auzit nimic, nici nu am spus nimic. Am gasit pe google: https://ro.unknownphone.com/numar-de-telefon/0374496100 cica e inselatorie... am motive sa imi fac griji?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa nu iti faci nicio grija, blocheaza acel numar si nu mai pot face nimic.
din cate apare si in linkul postat de tine acest numar de telefon il folosesc niste "scameri " sondaje de acelea dubioase si enervante!

| ReddY25 a răspuns:

Blochează ce să mai

| eduardie0 a răspuns:

Daca nu a durat mult apelul si nu ai sunat inapoi, e ok

| timidu89 explică (pentru eduardie0):

Vreo 30 secunde si am inchis. Nu a mai sunat apoi

| eduardie0 a răspuns (pentru timidu89):

Nu cred ca va fi problema, de obicei ideea lor e sa suni inapoi

| timidu89 explică (pentru eduardie0):

Nu am sunat inapoi, nici prin cap nu mi-a trecut.