| εdωαrd27 a întrebat:

Acum 1 an am cumparat un telefon Lenovo K6 Note de la Digi si acum cand se actualizeaza vreo aplicatie mie imi intra automat in ea, am resetat telefonul si problema inca exista. Ce sa fac? Sa il trimit la garantie? Nu cred ca o sa-l primeasca fiindca sus este putin lovit dar nu este vizibil absolut deloc, abia se observa la atingere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizeaza-le tu pe toate odata din Magazin Play. Apoi intra la setari(tot in magazin play) si la actualizare automata opreste-o.