| Snitzel a întrebat:

Salutare.Am 1 telefon Nokia C5-03,iar de dimineata cand m-am trezit nu ii mai functioneaza touch-ul. Celelalte 3 butoane functioneaza si cel de deblocare din lateral, dar touch-ul nu.Mentionez ca telefonul a fost langa mine in pat, s-ar fi putut intampla sa dau oare patura peste el si sa "transpire" zona de la touch?

1 răspuns:
| d33a15 a răspuns:

Totul e posibil, mai lasa-l asa cateva zile, daca nu merge nici atunci, du-te cu el la reparat.