| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.am si eu o intrebare``am gasit telefonul cu ecranul crapat si nu mai functioneaza touch, decit foarte greu intr-un colt la alarma, este un Nokia x6.Cit mo costa sa-l repar? multumesc.

2 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Cam un milion - un milion jumate ar trebui sa fie maxim depinde si de serviceu de telefonie mobila la care apelezi unii cumpara produsele mai ieftin de la furnizori altii mai scump, du-te pe la mai multe service-uri si fa-ti o parere sigur vor diferi preturile macar cu cateva zeci de lei.

| florincanipeanu a răspuns (pentru UnCorpSanatos):

Multumesc claudiudb.ma costat 120ron.