| 78buc a întrebat:

Salutare.Am o problema cu telefonul meu.Am iPhone 6 si cind vreau sa sun pe cineva imi spune Apel esuat.Sunt la operatorul moldcell.Am efectat resetare totala, am scos SIM si l-am introdus din nou.Am stins si aprins telefonul.big grin Nu stiu ce sa mai fac.Problema e deja de 1 saptamina.Bani in cont am, si sa primesc apeluri la fel pot.A mai patit cineva asa ceva? Va rog ajutati-ma pina a pleca la cineva din acest domeniu, caci e departe si nu prea am timp. Funda

1 răspuns:
| Shriti a răspuns:

Moldcell? Inseamna ca esti din Moldova, nu? Ca si mine de altfel!