| ivan3ro a întrebat:

Salutare!
Am o problemă cu telefonul meu care este un Samsung galaxy a12, mai exact bateria se descarcă extrem de repede... Și aici menționez că telefonul îl am doar de 1 lună și nu am instalat multe chestii pe el, doar rețele de socializare și atât. În plus nu am stat cu el la încărcat sau să îl folosesc intens să stau non-stop pe el, pur și simplu dacă stau 30 minute pe YouTube se duce 20 - 25% din baterie, pe Instagram dacă stau 10 minute 7% se duc efectiv aiurea... noroc cu telefonul vechi că ține mai mult și pot să scriu asta, deci nu mai am cuvinte ce să zic, sunt pur și simplu dezamăgit. Și dacă vă întrebați dacă l-am cumpărat nou nouț, da, personal am mers să îl cumpăr din magazin.
Dacă aveți idee ce poate avea sau ce să fac, vă rog să-mi ziceți.

Răspuns Câştigător
| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Dacă ai garanția să mergi de unde l-ai cumpărat ca să ți-l repare. Dacă nu, du-te la un magazin care se ocupă cu reparatul telefoanelor și vor știi ce trebuie de făcut(cred că îti vor schimba bateria). Prima data incearca cu garantia.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat