| adagioanonim a întrebat:

Salutare. Am o problema mai ciudata cu un Samsung A40. Cand conectez castile bluetooth nu mai aud notificarile in difuzorul telefonului,se aude doar in casti,indiferent ca e un mesaj pe whatsapp,mesaj text,messenger, etc. Pe celalalt telefon, adica S7 nu am probleme. Am cautat in setari, nu-i dau de capat. Care aveti a40 sau alte telefoane, ati avut problema asta si cum ati rezolvat-o? Acord funda, mersi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ține de telefon sincer, eu am un Samsung din 2017, mai vechi și când port căști, are și momente în care se aude și în difuzor. gândește-te care ar mai fi rostul totuși să se audă notificările și prin difuzor, porți căști să nu audă alții de obicei