| Alex955 a întrebat:

Salutare, am și eu o întrebare, fără hate dacă se poate, am 2 luni de când sunt in Londra, momentan folosesc lycamobile la 20 pounds în care am doar 10 GB internet. Imi poate spune cineva dacă sunt oferte cu mai mult internet? Dacă da, unde pot găsi și cum se cheamă? Mulțumesc pentru timpul acordat

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Nu ai primit mesajul-oferta pentru internet nelimitat?
Trebuie trimis un mesaj la numar. Numar scurt. Nu cred ca acolo e acelasi de aici. Oricum nu il mai tin minte. Cauta pe site-ul lor, poate gasesti. Eu in Romania am deja nelimitat.