| mario_6601 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare pentru cei ce se pricep mai bine.Eu am avut probleme cu mufa de incarcare la un Samsung s3 i9300 mi l-a facut un prieten ce se ocupa cu asa ceva, dar acum am alta problema dupa ce am luat telefonul acasa am vazut ca nu mai am semnal plus de asta daca dau la imei imi zice null am incercat mai multe rom-uri resetari tot nu pot sa-i dau de capat are cineva vreo idee de unde ar fi problema multumesc anticipat...

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prietenul acela stie ce face sau ti la stricat de tot? L ai dus cu un defect si l ai luat inapoi cu 7 defecte, tot el sau altul care se pricepe intr-adevar sa til faca.