| RobyTheWest a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S7 Edge si de azi dimineata a inceput sa-mi dea ceva eroare cum ca "Unfortunately, (aplicatia) stopped." pe langa asta isi tot da reboot, se blocheaza vreo 3-5 secunde apoi isi da reboot si uneori in timpul rebootului se blocheza la logoul "SAMSUNG" si vibreaza ca naiba. Am inrcat cam tot ce am putut gasi pe internet sa-l repar si acum o ora i-am dat factory reset dar inca are problema asta.

Este posibil sa-si dea reboot pentru ca ceva aplicatie/proces de-al lui se opreste cum mi se tot opresc aplicatii fara motiv? de obicei imi da eroarea aceea cu "Unfortunately, (aplicatia) stopped" la cate 5-6 aplicatii odata.

2 răspunsuri:
| UnBaiat439 a răspuns:

Ai instalat ceva inainte sa iti dea eroarea aia? Daca da, incearca sa dezinstalezi aplicatia respectiva. E posibil sa fii modificat ceva ce telefonului nu i-a placut.

| RobyTheWest explică (pentru UnBaiat439):

I-am dat factory reset...