| DrMihailoviciS a întrebat:

Salutare! Am si eu un client cu o problema la un Samsung e1200, cand il deschide cu sim apare,, master lock„. Cică s-au jucat copiii cu el si i-au introdus codul PUK de prea multe ori, iar dupa a aparut master lock-ul asta. Eu l-am pus cu interfata pe calculator, dar nu gasesc nici o optiune... Oare stiti voi ce e de facut?

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Poți încerca asta. Sper că am înțeles corect de ce ai nevoie. https://youtu.be/KnfPyLxcKpA?si=R5LBXjlIHltpHqtF