| alexsao a întrebat:

Am un Galaxy Y (S5360) si i-am l-am blocat. Am bagat codul de intrare in meniu de mai multe ori iar acum imi zice sa bag gmailul dar nu-l stiu. Ce-i de facut?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu34149 a răspuns:

Cauta prin email-urile de pe contul de yahoo.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ovidiu34149 a răspuns:

Cauta oe youtube tutoriale ca sigur exista.
Trebuie sa bagi gmail-ul pe care l-ai bagat cand ti-ai facut gontull de android market(google play)
Schimbati parola cu contul de yahoo

| alexsao explică (pentru Ovidiu34149):

Pai stai ca nu-i asa usor, ca nu mai stiu ce cont am facut, nu l-am notat nicaieri.

| Ovidiu34149 a răspuns:

Daca nici asa nu reusesti cauta pe net pe cineva care poate sa il resofteze

| alexsao explică (pentru Ovidiu34149):

Gata am rezolvat treaba, mi-ai dat o idee buna sa caut e-mailul ala prin alte conturi pe yahoo. Nu intelesesem ce treaba are yahoo-ul la inceput... Merci mult

| Ovidiu34149 a răspuns:

Nu ai pentru ce. Si eu mi-am uitat-o chiar ieri. Dar facusem un screen shot si am bagat cardul in caculator.

| alexsao explică (pentru Ovidiu34149):

Ohh, nu pot sa cred. Mi-a luat fratemiu telefonul azi de dimineata si nu stiu ce naiba i-a facut ca acum nu se mai deschide deloc, doar imi apare logoul de la Samsung Galaxy Y bla bla... asta ma duce cu gandul la resoftare dar altceva mai e de facut?

| Ovidiu34149 a răspuns (pentru alexsao):

Deci iti apare logo-ul si se inchide la loc?

| alexsao explică (pentru Ovidiu34149):

Hm l-am facut, l-am dus la un service sa-l resofteze. Pai aparea logoul si ramanea asa, nu se inchidea