| LuCy21 a întrebat:

Salutare!
Am un HTC Wildfire si am tot cautat ROM-uri pe XDA Developers cred ca le-am luat pe toate laughing si nu stiu pe care sa-l pun as vrea ceva frumos si rapid, pana acmu mi s-a parut cel mai rapid CyanogenMod 7 si folosesc Kernelul SympFinity pentru ca este cel mai rapid gasit de mine si pot face overclock mare, ma puteti ajuta sa gasesc si eu un rom frumos si rapid?
P.S: CyanogenMod 7 NIGHTLY este mai rapid decat CyanogenMod 7 original?

1 răspuns:
| Tonny1997 a răspuns:

Daca te pricepi sa instalezi versiuni complete de soft nu te opreste nimeni dar poate sa aive unuele efecte secundar cum ar fi sa nu-ti mearga wifi sau sa-si dea restart telefonul daca nu te pricepi mai bine nu face asta risti sa iti strici telefonul si app daca faci asta duce la pierderea garantiei daca mai ai la el sper ca ti-am fost de ajutor happy