| alexsegmerean a întrebat:

am nevoi de mare ajutor...
In ultima vreme IE9 se incarca foarte incet am vrut sa folosesc chrome dar ma obisnuisem cu explorer.
IE9 dupa cum am citit se spune ca este foarte rapid... dar la mine nu cred ca se aplica.
Am cautat pe net metode de a-l face mai rapid dar nu gasesc niciuna.Doar rapoarte despre cat de rapid e.Folosesc IE9 din 18.04.2011 iar pana acum o saptamana a mers ok
Sper ca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Eu am folosit Opera, IE, Google Chrome, Safari si Firefox (ultimele versiuni din fiecare) tocmai pentru a ma decide.

Mie imi place cel mai mult Chrome. Mi se pare cel mai usor de utilizat, e cel mai practic si nu iti baga tot felul de tampenii inutile. De asemenea, setarile sunt usor de configurat pentru oricine iar viteza de reincarcare a paginilor este cea mai buna dintre toate.

Bafta.

2 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Confirm.chrome e cel mai rapid

| alexsegmerean explică:

Am Folosit Chrome cand a mers IE foarte incet dar am gasit o solutie:Am downloadat ieri CCleaner si am sters cam tot D-u si ceva din C iar acum Exploerer merge la fel de rapid ca si Chrome dar totusi mersi de raspunsuri