| Strixrd a întrebat:

Salutare, am un telefon Allview A5 Quad Plus, iar de ceva timp, nu imi mai merge GPS-ul, la o aplicatie numita Strava, desi am actualizat-o si m-am uitat in setari, se pare ca nu este de la aplicatie. Acum, sincer nu stiu daca am sters eu vreun program din telefon, care ajuta GPS-ul sau nu. Daca stiti din ce cauza nu mai functioneaza, va rog lasati-mi un raspuns.

1 răspuns:
| Iov_Paul_1989 a răspuns:

1.baga i un reset serios
2. unstaleaza si updateazati toate aplicatiile de care ai nevoie
3. daca nu mere i ati un telef nou!