| ReeBorN a întrebat:

Salutare!
Am un telefon Samsung Corby s3650 si am facut o mica prostie...
Am activat o optiune ca atunci cand ii refuz apelul cuiva pers. respectiva v-a primi un mesaj.
Intrebarea este cum dezactivez asta acum? ca nu mai stiu unde am intrat
FUNDA

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ţi-ai instalat aplicaţia "I'm Busy SMS & Email AutoResponder" - vezi linkul :
http://www.mobyware.net/......30141.html

Trebuie să intri în Setările acele aplicaţii şi de acolo o dezactivezi ( vezi linkul anterior )!

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa intri in setari ape, apoi la mesaje de respingere si dai click pe ''sterge''.