| Ovidiiu a întrebat:

Salutare, am un telefon utok 430q si as vrea sa imi upgradez versiunea de android, are 4.1.2 si as vrea sa il aduc mai in prezent cum s-ar zice, si nu gasesc nimic nimic nimic pentru telefonul asta... nici un pachet de upgrade pentru el, am cautat si pe site-ul lor si nu au nici ei... nu stiu ce sa fac, cine imi poate da vreo solutie, sau poate este vreun telefon care are pachet care se potriveste si la telefonul asta, nu stiu. Lasati niste sfaturi chiar nu stiu ce sa fac. Multumesc numa' bine!

Răspuns Câştigător
| TheHunterMan a răspuns:

Nu prea poti face nimic si mai bine lasa-l asa decat sa incepi sa fleshuiesti ceva care nu este pentru el apoi sa nu iti mai mearga deloc.Este pur si simplu depasit pentru android mai mare.