| AndreiBLK2001 a întrebat:

Am un Vodafone Smart 4 Turbo si de 3 zile nu mi se mai deschide, intr-o seara am ramas fara baterie si din neglijenta l-am lasat sa se inchida, a2a zi dupa ce l-am scos de la incarcat nu se mai deschidea. Adica apare logo-ul acela de la Vodafone, se incarca intr-una sub forma acelui cerc si pot sa il las chiar si ore in sir ca nu se va intampla nimic. Am incercat si Hard Reset dar tot degeaba, din pacate mi-a expirat garantia si nu pot sa-l trimit in service.
Vreau sa ma ajutati macar cu un sfat.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ar trebui scos bateria, iar dupa cca 1 minut montat inapoi.
Daca nici atunci nu porneste, trebuie masurata bateria sau chiar re-softat telefonul.

| AndreiBLK2001 explică (pentru Bula):

Am incercat si acel lucru cu bateria, singurul lucru ar fi sa ii dau re-soft telefonului. Multumesc de sfat!

| Floricica014 a răspuns:

Ai un prieten sau cineva care se descurca in asa ceva
cere-i sa te ajute