| claussss a întrebat:

Salutare, as dori sa achizitionez un telefon... si ma gandeam la Nokia lumia 720 sau Allview p5 alldro sau p4 duo.

1. Imi puteti spune diferenta intre p5 alldro si p4duo ca rezistenta, soft, aplicatii etc.
2. Diferenta intre Nokia lumia 720 si Allview, care este mai bun...
3. Allview se strica repede?
4. Care Allview este mai bun p5 alldro sau p4duo?
5. Ce ma sfatuiti sa aleg intre lumia 720 si Allview?

Daca doriti sa adaugati mult mai multe specificatii chiar va rog m-ar ajuta mult... astept raspunsuri detaliate nu doar "da si nu" big grin! dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

1. Imi puteti spune diferenta intre p5 alldro si p4duo ca rezistenta, soft, aplicatii etc.
:eu am p5 alldro de 9 luni si a luat destule trante si merge ca noubig grin
2. Diferenta intre Nokia lumia 720 si Allview, care este mai bun...
nu stiu ce sa zic ar zice multi ca nokie e o firma mai buna dar nu mai face telefoane ca pe vremuritongue
3. Allview se strica repede?
Nu

4. Care Allview este mai bun p5 alldro sau p4duo?
Cam la fel dar p4duo are ecranul mai bun si p5 are bateria mai buna

5. Ce ma sfatuiti sa aleg intre lumia 720 si Allview?
Specificatile sunt cam la fel dar eu as merge pe android

Funda?happy