| claussss a întrebat:

Stie cineva daca Allview p5 alldro sau p4duo se strica repede? unii zic ca in 3 luni se strica sau ca au problemel am microfon. Va rog detaliati, DAU FUNDA :d

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Cine mama dracu va baga voua asta in cap? La copii retardati care se plang ca se strica e normal ca ei le trantesc de toti peretii. Daca ai grija de un telefon nu se strica nici in 10 ani. Sunt telefoane bune, mai ales p5 alldro care il are un prieten.

| AlinNxD a răspuns:

Nu le recomand. nu pot spune daca se strica in 3 luni dar oricum nu le recomand.