| Shoky_Bogdy_1996 a întrebat:

Salutare....as vrea exemple de telefoane bune pana in 400 ron 5 ex sunt de ajuns...repede

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| didiii901 a răspuns:

Samsung
Alcatel
Nokia
LG
motoorolaa funda pls mai zic

| Shoky_Bogdy_1996 explică (pentru didiii901):

Ex ma refer Samsung galaxy ace ...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2- 479lei
Samsung galaxy y - 372 lei
Samsung galaxy mini 1- 430 lei
Samsung 335 -410 lei
Cam atata stiu ti-am dat telefoane de calitate (bune, chiar foarte ) Nu de alta dar Samsung e o firma serioasa cu telefoane ieftine si foarte bune si am incercat sa-ti dau telefoane apropiate de suma de 400 lei
Bafta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suma e aproape de cea reala cu sau fara 10, 20, 50 de lei max am luat de pe diverse site-uri si din ce stiu laughing
Sper sa-ti gasesti ce cauti happy

| supermamici a răspuns (pentru Shoky_Bogdy_1996):

Http://bit.ly/LG-Optimus-L3-Evo in oferta (cu 50 lei sub pretul de la eMAG.

Sau acesta: http://bit.ly/12JsrRv Performante foarte foarte bune pentru banii pe care ii dai (Iar transportul este gratuit)