| FlorinCiokan a întrebat:

Salutare, as vrea sa stiu daca Telefoanele din America functioneaza la noi in Romania, cum ar fi cele Verizon, AT&T, stiu ceva ca T-Mobile functioneaza dar nu sunt sigur, V-as ruga cei care stiu sa ma ajute, Multumesc!

1 răspuns:
| CristianR a răspuns:

Telefoanele pot fi cumpărate blocate în rețea sau neblocate.Depinde de cum a fost cumpărat, iar acest lucru îl poți alfa ori de la proprietar ori dacă ai seria telefonului și îl verifici într-un magazin GSM