| anonim_4396 a întrebat:

Salutare care credeti ca este cel mai bun telefon dintre astea 2 pentru : citit carti in format electronic, muzica, wahatsapp si in special pentru ca sunt la profil multimedia poze de calitate foarte buna.

1 ) http://altex.ro/......-rose-gold

2 ) http://altex.ro/smartphone-samsung-galaxy-s7-32gb-gold

Eu merg pe 1 voi pe care mi-l recomandati o sa fie strict folosit pentru ce am enumerat mai sus. Acord funda

Răspuns Câştigător
| Lucas_Marcut_1993 a răspuns:

Parerea mea este ZenFon nu Samsung deoarece are o camera mai buna si un ecran mai mare, parerea mea! :-)

4 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Cum poti sa compari Asus ZenFone 3 cu Samsung Galaxy S7? Iti recomand a doua varianta, clar Samsung. Ti-l bate la toate capitolele, isi merita banii.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Samsung castiga detasat.winking

| Oana900 a răspuns:

S7 Samsung

| Cornel156 a răspuns:

Samsung.Are un soft mai bun si este mult mai bine optimizat.
Are o camera excelenta si este mult mai rapid decat un ASUS.
Nu cumpara ZenFon pentru ca este un telefon destul de slab la pretul lui.