| Sarcopt a întrebat:

Ce folie bună îm recomandați pentru S8, care să acopere tot ecranul. Voi ce folii aveți şi dacă sunteți mulțumiți de ele? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Costelush951 a răspuns:

Salut, eu am tot s8 si a mea prietena are s7 edge, ea si-a pus alien surface fara husa si a dat undeva la 90 de lei. A pus-o prin septembrie si pot sa confirm faptul ca folia respectiva chiar isi revine de la zgarieturi si iti protejeaza telefonul, stau cu ea in casa si vad telefonul in fiecare zi si intr-adevar este buna, are doar 2 'bube' ca sa spun asa. 1) Ii schimba design-ul telefonului ( zici ca e infasurat in plastic ) si 2) in timp se jegareste, prinde jeg f mult si trebuie curatata cu unghia sau cu ceva mai ascutit ( dar nu foarte ca iti zgarii telefonul ). Eu pe s8 am husa cover, tip flip si nu am folie pe el, il am din iulie si nu are o zgarietura pe el. e foarte buna husa, mai ales ca poti sa raspunzi la telefon direct pe ea. costa in jur de 200 de lei, dar isi merita banii... parerea mea este sa iti iei husa. multa sanatate sa ai

| Sarcopt explică (pentru Costelush951):

Salut, mi.am luat husă bumper şi îm trebuie şi o folie. Mulțumesc pentru răspuns, baftă!

| Costelush951 a răspuns (pentru Sarcopt):

Husa bumper nu protejeaza si ecranul, parerea mea este sa iti iei ceva cu flip rezistenta, acum cum iti place si tie, multa sanatate

3 răspunsuri:
| florinlcs2001 a răspuns:

Îți recomand folia Alien Surface. acopera tot ecranul. eu sunt mulțumit de eawinking