| UnBaiatOarecare a întrebat:

Salutare,
Ce parere aveti despre Star N7100 dual sim? Este un telefon bun, Rezistent? Sau? Multumesc anticipa,!
Funda!

Răspuns Câştigător
| alexandrutza1 a răspuns:

Sall. este un foarte bun cu andruid si rezistent stiu pentru ca si eu al am
si daca ai probleme cu softu poti sa al restartec doar cu un cod. Nu o sa ai probleme cu el ca o sat imearga greu.

Funda big grin

2 răspunsuri:
| Diana199819 a răspuns:

Din cate stiu eu este un telefon destul de bun. O prietena de-a mea il are de aproximativ jumatate de an si e in stare foarte buna pot spune. Acum rezistenta depinde si de felul cum te comporti cu el sa spun asa laughing. Funda happy?

| killer13 a răspuns:

E bun telefonul ca am si eu