| Fck99 a întrebat:

Salutare, ce sa cumpar dintre iPhone 7 plus (la 2800 de lei) si iPhone 8(la 3000 de lei)?
Vreau argumente!

1 răspuns:
| LilacDreams a răspuns:

Daca ai bugetul necesar sa iti cumperi 8, ia-l p-ala! happy Un argument ar fi ca Apple incet "blocheaza"(nu iti permite sa mai face update la ios, si nu iti mai poti instala anumite aplicatii cu cat e mai vechi telefonul) modelele mai vechi de telefoane, asa ca 8 o sa reziste mai mult! Ma rog, asta e parerea mea, faci cum consideri in final happy