| funnnyman32 a întrebat:

Salutare. De curand am luat un j3 2016 sm j320FN de la cineva arata ca nou telefonul a fost sigilat. Totusi ma intreb daca ii trebuie resetare din fabrica oare? Deoarece lumina tastaturii nu se aprinde adica home si inapoi. Sau cum or fi. Chestia e ca am mai avut un Nokia lumia 830 si pana nu si-a facut actualizari nu s-a aprins tastatura.
Astept raspunsuri de la cei care au avut un astfel de tlf si daca stiu si li s-a intamplat. Mersi!

5 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Nu are lumini pe butoanele de jos

| funnnyman32 explică (pentru xSega):

E imposibil, am vazut pe net la review-uri ca li se aprind tastele de jos happy

| xSega a răspuns (pentru funnnyman32):

Probabil te-ai uitat la alt telefon, eu am avut j3 2016 și știu ce zic

| funnnyman32 explică (pentru xSega):

Ciudat... nici la afisare nu gasesc ceva de lumina tastatura ca de obicei trebuia sa fie ceva eu am j3 sm320fn nu f. Ma voi duce cu el la un service de telefoane si trebuie sa mi zica ceva mersi de raspunsuri.

| nushcenumeoriginal a răspuns:

Cand iei un tel de la cineva practic e umplut cu porcarii dai resoft