| Costyyyyo a întrebat:

Salutare!
De foarte mult timp incerc sa imi resetez telefonul (Samsung Galaxy S3) si nu reusesc, imi raman toate parolele de la wifi, toate fotografiile, muzica, ce sa mai enumar, nu se intampla nimic. tin sa precizez ca nu am facut nici-un backup. vreau doar sa il resetez tot si sa revin la android 4.2 actual fiind 4.3. ma ajutati si pe mine?
Fara mergi la service. FUNDA!

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Nu ai cum. Odata ce ai actualizat la 4.3 degeaba ii dai reset ca nu te poti intoarce la 4.2.