| Costyyyyo a întrebat:

Salutare TPU, o problema de cateva zile vreau sa imi resetez telefonul si nu reusesc, ii fac reset din fabrica si nu se intampla nimic. Toate aplicatiile sunt instalate, parolele wifi sunt deja setate. De fiecare dată cand intru pe chrome sau internet imi tor apar diferite site-uri. Codul de hard reset nu-l accepta. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un service gsm se rezolva.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu vrei să GHICIM ce telefon ai? rolling on the floor

Întâi precizează EXACT ce model de telefon ai, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| mynasca12 a răspuns:

De ce nu mergi la un GSM?

| Costyyyyo explică:

Am scris si apoi am sters. SAMSUNG GALAXY S3 I9300