| numesiprenume0 a întrebat:

De vreo 2 ani am un abonament Orange, Cangur 10... Acum au aparut abonamente noi la Orange si as vrea sa stiu daca imi pot lua un telefon nou cu punctele TY acumulate si inchide sau prelungi acelasi abonament. Multumesc!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi să prelungeşti abonamentul cu unul superior/nou şi să iei un telefon ( folosind şi punctele ) big grin

Toate cele bune!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a afla cand anume poti sa cumperi un telefon la fidelizare, avem nevoie de numarului abonamentului tau Cangur.

Ni-l poti transmite printr-un mesaj privat, alaturi de numele titularului?

Multumim,
Orange Helper