| Gheorgheflorin a întrebat:

Salutare,din hotspot de pe mobil exista vreo sansa, sa dau net la calculator, nu laptop prin wireless fara date mobile tinannd cont ca am router

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Toate, TOATE telefoanele fac pe placa de retea CU FIR (nu, NU WIRELESS) daca ai instalate driverele care trebuie si le connectezi cu fir la computador, iar la hotspot ai o optiune "usb"

EU AM FACUT ASTA, DE MAI MULTE ORI cu un S8+

driverele care trebuie le instalezi connectand telefonul prin fir cu internet din alta parte (ca sa caute pe net driverele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il conectezi direct la router prin wifi daca are
Daca nu are wifi, bagi fir wan in el din router si gata.