| Adzek a întrebat:

Salutare. doresc sa achizitionez un telefon la abonament, abonamentul sa fie in jurul sumei de 50 de lei, iar telefonul sa coste 500-600 de lei la achizitionarea sa din magazin, iar restul sumei o sa o platesc pe parcursul abonamentului, cateva pareri. nu am mai avut smartphone, va multumesc.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici la Orange si fa-ti cont. E gratis. Dupa care te loghezi si vezi oferta de telefoane la abonament:
https://sso.orange.ro/wp/oro/creare-cont

| horia2012 a răspuns:

Copie link-ul in browser.

| supermamici a răspuns:

Vezi oferta de la RDS