| Cornel_Ichim_1991 a întrebat:

Salutare la toti in primul rand.
Intentionez sa achizitionez un smartphone SH si sunt indecis care sa aleg Samsung Galaxy S2 -3 sau Iphone 4s?
Cel mai mult imi place Iphone 4s din review-urile de pe net, doar ca am auzit ca daca ai Iphone nu poti trimite prin bluetooth la alt model de telefon,ma refer la cele mai slabe ca performante dar care au bluetooth, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| ghorghe123 a răspuns:

Cam da...depinde.Te sfatuiesc sa cumperi Samsung GALAXY S3 deoarece este mai bun si da mai mult randament dar daca stai bine sa te gandesti Samsung GALAXY S4 este la acelasi pret cu iPhone 4s si mai bine ti-ai lua Samsung GALAXY S4 este mai bun si decat iPhone 5.Pe iPhone nu prea poti sa faci multe am o prietena care nu poate sa puna poze, muzica etc pe iPhone iar iPhon-urile nu dau atat randament ca Samsung-urile.

| Cornel_Ichim_1991 explică (pentru ghorghe123):

S4 nu intra in bugetul meu si dupa cum ziceam vreau SH, un telefon pana 300 euro. La Galaxy S2-S3 trebuie taiate cartele si chestia cu bluetooth-ul e la fel ca la Iphone 4s?

| Cornel_Ichim_1991 explică (pentru Cornel_Ichim_1991):

Pana la urma m-am hotarat sa fie s3(cel cu 2 gb ram) sau s4 si noi. Diferenta de pret e de aprox. 100 euro, merita acei bani pentru un s4? Un singur lucru ma atrage la S4(camera care anumite setarii ca la o camera foto).

3 răspunsuri:
| Cornel_Ichim_1991 explică:

Pana la urma am ramas pe S4, astazi l-am comandat, astept coletul. Mersi Ionutkvl.