| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare, mi-am cumparat un Samsung s3 mini i8200. si nu gasesc unde pot pune procentajul bateriei pe ecran. are cine vreo idee? Multumesc Funda!

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutatwinking

7 răspunsuri:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Salutare,in tema acestui smartphone nu poti, dar daca ai, si cred ca ai cont pe magazin play descarca si instaleaza aceasta aplicatie, e cea mai populara in ceea ce vei tu:arata procent baterie
Asa se numeste si iti va arta pe bara in stanga si cand deschizi panoul de notificari. Sper, adica sunt sigur ca te-am ajutat. Funda?

| Nelutzu222 explică (pentru BogdanSVPetc):

Mersi. eu am vrut sa stiu daca are el sau nu, nu are rost sa instalez aplicati sa consume resurse + baterie

| BogdanSVPetc a răspuns (pentru Nelutzu222):

Te rog incearca, eu am si teme si de toate, crede-ma nu iti solicita mai cu nimic aplicatia asta.Telefonul nu o are pt.ca asa e facut el, ca sa fie tel. astea care apar acu mai complexe.Doar incearca, ca n-ai nimic de pierdut! Si nici resurse sau energie.Incearca si convinge-te. Funda?

| Nelutzu222 explică (pentru BogdanSVPetc):

Am incercat. e oke. mersi. funda

| BogdanSVPetc a răspuns (pentru Nelutzu222):

Ma bucur ca te-am ajutatwinking

| BogdanSVPetc a răspuns:

Fundata?

| BadBoy47 a răspuns:

Intri in setari-baterie-bifezi arata procentaj baterie. happy

| Nelutzu222 explică (pentru BadBoy47):

Asta-i ca nu apare treaba asta