| DorinStancu a întrebat:

Salutare. Mi-am luat un Samsung Galaxy J3... Știe cineva dacã ecranul se zgârie dacă îl țin fărã folie?

Răspuns Câştigător
| mimi a răspuns:

Da, se zgaraie. Il poti zgaraia chiar si cu unghia, de aceea te sfatuiesc ca pana atunci cand iti pui folie, sa iti pui o husa de tip plic. De ce nu iti pui folie? Daca poti alege intre husa, pelicula sau sticla de protectie, alege sticla. Daca telefonul va cadea, sticla il va proteja si va minimaliza sansele ca ecranul sa se sparga.

| DorinStancu explică (pentru mimi):

Ii voi pune si folie de sticla si imi voi lua si husa dar pana atunci.

| mimi a răspuns (pentru DorinStancu):

Totusi se zgaraie. Daca vrei il poti infasura pana atunci intr-o pelicula de bucatarie.