| Sarcopt a întrebat:

Salutare! Mi-am schimbat numarul de telefon, l-am cumparat mai exact și cartela a rămas aceași, pe Vodafone. Problema este că atunci când trimit mesaje normale, îmi trimite cu numărul vechi, am schimbat peste tot numărul dar degeaba. Cum aș putea să elimin treaba asta? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Numarul este pastrat de cartela SIM.
Daca a ramas aceeasi, atunci se explica situatia.

| Sarcopt explică (pentru Bula):

Am vorbit cu cei de la Vodafone și mi-au zis că la ei e totul în regulă și nu au ce setare să facă. E posibil să fie problemă din cauză că, cei care m-au salvat în agendă, mi-au schimbat doar numărul și e posibil să fi rămas și cel vechi, acum nu știu ce să mai cred.

| Sarcopt explică (pentru Bula):

Am reușit să-mi modific numărul de pe sim